רקע - ננהג בדרך ארץ, נגיע רחוק

עקרונות הקיימות מהווים קו מנחה בכל שלבי התכנון, הביצוע והתפעול של כביש 6, תוך דגש על שילוב אלמנטים נופיים וארכיטקטוניים בסביבה. לאור עקרונות אלו, נבחר התחום הסביבתי חברתי להוביל את נושא המעורבות בקהילה.

בחרנו לפעול בקהילות הסובבות את כביש 6, ולחלוק עמן את הערך המוסף של הכביש, תוך הישענות על הידע הייחודי הנצבר אצל העובדים בפן הטכנולוגי והסביבתי, ועל התשתיות הקיימות. הפעילות הקהילתית שלנו נגזרת מקווים מנחים שגובשו על ידי העובדים. עקרונות אלו מאפשרים עקביות בדרכי הפעולה ומבטיחים התמדה לאורך זמן, חיבור למוקדי העשייה ולעולם התוכן הייחודי של החברה, פעילות בסמיכות לתוואי הכביש, פעילות מתמשכת, ארוכת טווח בעלת תוצאות נראות לעין ומדידות, מעורבות מרבית מצד העובדים, ויצירת שותפות עם הקהילה תוך מתן מענה לצרכיה.

תכנית המעורבות בקהילה כוללת התנדבות עובדים המעורבים בידע ובמומחיות בנושאי סביבה, טכנולוגיה, תחבורה וכדומה. ההתנדבות משלבת סיוע בשווה כסף במגוון עצום של פעילויות.

התכניות מבטאות את מחויבותנו להשקעה בקהילה ומהוות יישום מעשי לערכים שלנו.

עבור העובדים המתנדבים שלנו, האפשרות להתנדב במסגרת הארגון מייצרת תחושה של משמעות, העצמה אישית ושייכות.

הפעילות הקהילתית החלה בשנת 2005, להלן מספר דוגמאות לתכניות עם השותפים הקהילתיים שלנו, הפרושים לאורך כביש 6: כפר קרע, מועצה אזורית מנשה, טייבה, כפר קאסם, אלעד, גואריש ברמלה, קרית משה ברחובות, לוד וגדרה.


תחומי הפעילות העיקריים:
> התנדבות עובדים 
> אמץ לוחם
> מגינת כביש 6 
עיר בשינוי